Filtrele
Markalar
Stok Durumu

Çok düşük fiyatlarla çok çeşitli Beard Vape Co. vape suyu aromaları sunuyoruz. Müşteri incelemelerine göre, Beard Vape Co.'nun buharlar için ürettiği en iyi Beard Vape Co. E likitlerini taşıyoruz. Beard Vape Co, diğer herhangi bir vape suyu şirketi gibi olmaktan uzaktır. Binlerce eliquid markasından oluşan bir seride, Beard Vape Co'nun ikonik logosu ve en çok satan lezzetleri 10 üzerinden 10'da öne çıkacak. İki kardeş (Brady Bates ve Casey), Nana's Vape Shop'un Venedik, Kaliforniya'daki arkasında Mart 2014'te başladı. Bates) ve yakın bir arkadaşı (Colbey Pfund), sattıkları kadar istisnai bir ürün yaratma kabiliyetine sahip olduklarını fark ettiler.


Bugün, Beard dünyanın en popüler vape suyu markalarından biri olarak kendini kanıtlamıştır. 6 farklı kıtada ve 50 eyalette satılan her yerde yüzbinlerce insan, kendileri gibi insanların başlattığı bir markayı tercih ediyor. Sakallı meyve suyu deneyimleri, Tarçınlı Huni Kek, Soğuk Meyve Bardağı, Tuzlu Karamelli Malt, Vanilyalı Muhallebi, NY Cheesecake ve Tatlı ve Ekşi Şekerli Şeftali gibi tatları içerir. Bunun sadece 32, 71 ve 64 numaralı Sakal değil sadece başlangıç ​​olduğunu düşünüyoruz.


Her zaman masaya yeni şeyler getirmeye ve sadık müşterilerimizi ve hayranlarımızı heyecanlandırıp meraklandırmaya çalıştığımız için, gelecekte Beard daha çok şey gelecek. Premium Beard Vape Co. E Juice, 60ml, 100ml veya 120ml Ejuice boyutlarında gelir.


Beard Vape Co No. 00 Cappuccino Tobacco Elektronik Sigara Premium E Likit

No. 00 Cappuccino Tobacco: Taze preslenmiş İtalyan kapuçinosu ile aromatik Arap tütününün lüks bir karışımı. Koyu siyah cappuccino kahvesinin sağlam tütün yapraklarıyla karışımı, benzersiz lezzetli bir vape suyu aroması sağlar. Cesur aromalı E-Likit hayranıysanız, Beard Vape Co.'dan No. 00 Cappuccino Tobacco sizin için yapıldı.

No.00 Cappuccino Tobacco: Espresso makinesinden harmanlanmış Arap tütünü ve pürüzsüz cappuccino kahvesi. Tam gövdeli ve lüks bir tat. Yüksek kaliteli tütün yaprakları ve buharda pişirilmiş espressonun aromatik kokusu. Ağızda hissedilen ve boğazın beklentilerin ötesine geçen inanılmaz dengeli tadı. Memnuniyet, adın 00.


Beard Vape Co No. 05 NY Cheesecake Elektronik Sigara Premium E Likit

No. 05 NY Cheesecake: Beard Vape Company, kremsi New York tarzı cheesecake'in zengin ve pürüzsüz lezzetini bu sinir bozucu suçluluk duygusunun hiçbiri olmadan getiriyor. Sakal Vape Co.'nun 05 No'lu e-suyu, ağzınızda tatlı çilek kompostosu ile süslenmiş ve sadece limon kabuğu şekeri ile tamamlanmış cennetten bir dilim. No. 05 e-likit, limonlu cheesecake aromalı vape suyunun ekşiliğini ve tatlılığını güzel bir şekilde dengelemiştir. Yum!


Beard Vape Co No. 24 Salted Caramel Malt Elektronik Sigara Premium E Likit

Beard Vape Company'nin 24 No'lu e-likiti, 50'li yılların klasik lokantasındaki Maltlı Milkshake'in nostaljik tatlarını getiriyor. Kremalı vanilyalı dondurma ile harmanlanmış maltlı süt tozu ve nefis bir tuzlu karamelli çiseleme ile tamamlanmış tam yağlı sütün eğlenceli lezzetlerini deneyimleyin. Günün veya gecenin herhangi bir saatinde zengin aroması ve yoğun bulutlarıyla bu çökmekte olan lezzet dolu vape-suyunun tadını çıkarın.


Beard Vape Co No. 71 Sweet & Sour Sugar Peach Elektronik Sigara Premium E Likit

71 Tatlı ve Ekşi Şeker Şeftali 60 ml Ekşi şeker sevenler sevinirler! Beard Vape Company, 71 numaralı e-likit adı verilen göze çarpan lezzeti yarattı. No. 71 gurme e-likit, başka hiçbir şeye benzemeyen tatlı ve ekşi şeftali sakızlı bir şekerdir. No. 71 e-likit, tatlı şeftalilerin pürüzsüz ve kremsi bir teneffüsünü takiben tat tomurcuklarınızı memnun edecek baştan çıkarıcı ekşi şeker kristalleri ile lezzetli bir vape muamelesidir.


Beard Vape Co No. 32 Cinnamon Funnel Cake Elektronik Sigara Premium E Likit

Beard Vape Co. imzalı Beard Vape Co. No. 32, karnavalın lezzetini ayağınıza getirecek. Üstüne biraz tatlı tarçın ve bir çiseleyen vanilya fasulyesi kreması serpiştirilmiş yumuşacık, kızarmış huni bir kek. Pürüzsüz tatlı tat, yoğun buhar bulutları üzerinde patlar.YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim