Filtrele
Markalar
Stok Durumu

En iyi tatlı vape aromaları arasında BCB e-likit bulunur. Bu vape suyu, muz ve ahududu gibi tatlı ve ekşi meyve aromalarıyla gelir ve sizi tropikal bir destinasyona, turta vuruşu ve pürüzsüz ve tatlı bir sonla taşıyacak. Ucuz premium vape suyu, hepimizin içindeki tatlı dişi memnun edeceğinden emin.

Big Cheap Bottle likitin uygun fiyatlı olma sebeplerine gelirsek 1. olarak çok fazla çeşit olmaması 2. olarak tek tip ürün şişesi bulunmasıdır. Bu şekilde daha az yer kaplayan bir üretim tesisi ile tek tip dolum şekli maliyeti düşürmüştür. Büyük boy ucuz premium kalitede likit için big cheap bottle likit.

Meyve aromalarının yanı sıra, ucuza büyük şişe premium likit, pürüzsüz ve tatlı bir muamele olmadan tamamlanmış sayılmaz. Tatlı çilekli veya limonlu dondurmalı tatlıların tadını çıkarın veya bir miktar ekşi elma ve ardından tatlı karamel kaplama yapın. Ucuz e-likit 120ml ayrıca lezzetli bir karışık meyveli sakızlı tada sahiptir.

Big Cheap Bottle Vape Kahvaltı Klasikleri tarafından getirildi. Big Cheap Bottle, 120 ml tombul goril şişesinde bir meyveli harmanla birlikte karıştırılan dört lezzetli şeker ve tatlı çeşidini sunar.


Vape Kahvaltı Klasikleri, 2015'in sonlarına doğru Pancake Man E-Likit'in tanıtımıyla elektronik sigara likit endüstrisine giriş yaptı. Piyasadaki diğer kahvaltı lezzetlerini bir araya getiren esigara Kahvaltı Klasikleri, paketlenmiş şişe boyutları ile renkli dekoratif ambalaj dahil olmak üzere bir pazarlama cazibesi getirdi. Her bir lezzet, vape endüstrisinde, lezzeti temsil eden bir renk şeması ile birlikte eşsiz bir karakterde iyi bilinmektedir. Vape Kahvaltı Klasikleri, artık, yaratıcı lezzetler ile tüm lezzet profillerine hitap eden, 60ml ila 120ml arasında değişen lezzet seçeneklerine sahip farklı ebatlarda e-sıvıların tamamını içermektedir.


BCB Banana Big Cheap Bottle 120ml Priemium elektronik sigara likiti

BCB Muz, adından çok daha fazlası olan, gerçekten bir "keyif almak için" vape'dir. BCB Muz, Ananas ve Hindistan Cevizi parçaları ile bir kepçe Vanilyalı dondurma ile doldurulmuş tam aromalı bir kızarmış muz vape'dir. Bu, "bu dünyanın dışında" olan büyük, cesur bir tattır, kalori içermeyen egzotik ve çökmekte olan tatlı aromalı bir vape'nin mükemmel karışımı. Düşük fiyatın sizi aldatmasına izin vermeyin, BCB Muz lezzet dolu ve fiyatı düşük! Hey, Büyük Ucuz Şişe, Büyük Lezzet ve BÜYÜK bulutlar, en ucuz fiyat!


BCB Raspberry Big Cheap Bottle 120ml Priemium elektronik sigara likiti
BCB Ahududu bir olgun, tatlı ahududu ile doldurulmuş nemli zengin pound kek vape ve adından çok daha fazlasıdır. BCB Ahududu dolu aromalı ahududu ve kek tatlısı vape aklınızı başınızdan alacak. Vaping adını koymana izin ver. Bu, "bu dünyanın dışında" olan büyük, cesur bir tattır. meyve ve kek tatlısı aromalı vape'in mükemmel karışımı olmadan kalori. Düşük fiyatın sizi aldatmasına izin vermeyin, BCB Ahududu ile dolu lezzet ve düşük fiyat! Hey, büyük Ucuz Şişe, Büyük Lezzet ve BÜYÜK bulutlar, en ucuz fiyat!


BCB Lemon, Big Cheap Bottle 120ml Priemium elektronik sigara likiti

BCB Limon, bulabileceğiniz mükemmel tatlı, ekşi ve kremsi limon vape aromasına sahip şekerli kurabiye, dondurmanın baştan çıkarıcı bir karışımıdır. Düşük fiyatın sizi aldatmasına izin vermeyin, lezzet açısından büyük ve fiyatı düşük! Hey, Büyük Ucuz Şişe, Büyük Lezzet ve BÜYÜK bulutlar!


BCP Apple, Big Cheap Bottle 120ml Priemium elektronik sigara likiti

BCB Apple gerçek bir memnun edeceğinden emin olan nefis Karamelli Elma vape. Bir gün adil! Bu, "bu dünyanın dışında" olan büyük, cesur bir tattır. Granny Smith Elmalarının kalın kremalı, tatlıya batırılmış mükemmel karışımı karamel Kalori içermeyen tüm tatlı keskin iyilikler. İzin verme Düşük fiyat sizi aldatıyor, BCB Apple lezzet dolu ve fiyatı düşük! Hey, Büyük Ucuz Şişe, Büyük Lezzet ve BÜYÜK bulutlar, en ucuz fiyat!


BCB Donut by Big Cheap Bottle 120ml Priemium elektronik sigara likiti

BCB Donut, çörek ve mısır gevreği hayranlarını sevindirecek! Bu keyifli kahvaltı kombinasyonu, her bir vape ile tadına varılacak gerçekten bir lezzet ikramıdır. Nemli sırlı bir çörek ile en sevdiğiniz mısır gevreğini o tatlı ve şekerli nefesle birleştirdiğinizi hayal edin, isminizi kandırmanıza izin vermeyin. Bu, "bu dünyanın dışında" olan büyük, cesur bir tat. Kalori içermeyen çörek ve tahıl aromalı vape'nin mükemmel karışımı. Neredeyse "gerçek olamayacak kadar iyi." Düşük fiyatın sizi aldatmasına izin vermeyin, BCB Ahududu lezzet açısından büyük ve fiyatı düşük! Hey, Büyük Ucuz Şişe, Büyük Lezzet ve BÜYÜK bulutlar, en ucuz fiyat!


BCB Gummies by Big Cheap Bottle 120ml Priemium elektronik sigara likiti

Karışık Berry Gummy Worms ve Gummy Bears Candy'nin lezzetli bir karışımı. Bir Berry Gummies'in Lezzetli Batik Karışımı Düşük fiyatı kalitesiz gibi görünmesin, lezzet açısından büyük ve fiyatı düşük! Big Cheap Bottle, Büyük Ucuz Şişe, Büyük Lezzet!


BCB Çilek, Big Cheap Bottle 120ml Priemium elektronik sigara likiti

BCB Çilek vanilya, dondurma ve en taze, en olgun, en tatlıların çökmekte olan karışımı çilek aromalı vape bulunabilir. her yerde! Aptal adını koymana izin verme sen. Bu, "bu dünyanın dışında" olan büyük, cesur bir tattır. kremsi ve meyvenin mükemmel karışımı. Düşük fiyatın sizi aldatmasına izin vermeyin, lezzet açısından büyük ve fiyatı düşük! Hey, Büyük Ucuz Şişe, Büyük Lezzet ve


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim