• Dinner Lady Apple Sours 30ml Premium Salt Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

Dinner Lady

-

dinner-lady-apple-sours-salt

Dinner Lady Apple Sours 30ml Premium Salt Likit

220,00 TL


Dinner Lady Apple Sours 30ml Premium Salt Likit


Tuck Shop - Vape Dinner'den Elma Dilimleri Lady E-Liquid, lezzetli bir bulut yapma deneyimi için lezzetli elmaların karışımı ile sade likit tadı severler ile buluşmaktadır. Her puff sonrası ekşi elma tadını size sunan bu harika likiti tüm elektronik sigara kullanıcıları sevecektir.


Dinner Lady Premium Likit Tuck Shop Premium Elektronik Sigara Likit Serisi ; Daha önce bir çok karışımlı premium likitini elektronik sigara kullanıcılarına sunan dinner lady truck shop serisi ile daha sade tatlar ile elektronik sigara kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.


50 VG / 50 PG

Amerikanın ödüllü likiti Türkiye'de en uygun fiyata trelektroniksigara1.com farkıyla.


Made in U.K.


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
Navi 24/10/2019
30 mg nic saltlı aldım, ilk nic salt denemem. Bakalım. Daha ilk günden podum elma koktu.
Bundan sonra lemon tartı denicem
Sinan Çavdarlı 02/10/2019
Tamda bu elektronik sigara işide bana göre değil diye düşündüğüm günlerde. Yaw sağdan soldan likit alıyoruz birde şu pahalı olanları deneyeyim bakayım dedim. İyiki demişim. Mükemmel bir tat mükemmel içim. Doyuruculuk falan on numara.
sedat 04/07/2019
cihaz alırken bir kaç tane likit aldım elma seviyorsanız tamda aradığınız likit baymayan bir aroması var keyifli içimi damak zevkime hitap ediyor boğaz vurumu çok iyi teşekkürler
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim