• Dragon Salt Likit Grand Tobacco
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Dragon Liquid

-

dragon-salt-grand-tobacco

Dragon Salt Likit Grand Tobacco

35,00 TL

Dragon Salt Likit Grand Tobacco


Yoğun aromalı küba tütünü aromasının kuruyemiş ile enfes uyumu. Küba tütünü, yerfıstığı ve en kaliteli kaju tadı alacağınız hem mtl hem dl kullanıcıları için denemeniz gereken bir lezzet. 

Dragon Likitler Premium Aromalar ile üretilmiştir tüm gün rahat bir şekilde kullanıma uygundur.

Dragon Likit Şişeleri 10ml ve 30ml Gorilla emniyetli kilitli kapaklıdır, ince likit dolum ucu ile kolay dolum yapılabilir.


50Vg 50Pg


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.


Made in U.K.

· Yorumlar
Recep  Çölgezer 02/07/2021
1 ay önce bundan,ronin,coffe mate ve castle king aldım en çok bunu sevdim ve 2 tane bundan 2 tanede katana aldım bugün deniycem ama hemen hemen bütün marka likitleri kullanmama rağmen bu fiyata bu likit favorim tsķ ederim satıcıya eksiksiz ve hızlı ürün gönderiyor..
Eray 16/05/2021
Mtl içimde başlangıç yaptığım bir likit aroması boğaz vurumu diğer pahalı likitlerden daha iyi diyebiliceğim bir memnuiyetle kullandım 5 tane 35ml bitirdim yine almak istiyorum fakat ne zaman gelicek belli bir tarihi var mı?

CEVAP:
Merhaba, yakın zamanda stoklara eklenir efendim. İyi kullanımlar dileriz.
Hasan Hüseyin  Yazıcı 08/04/2021
Acaba Nasıl Bir tütün tadı geliyor ? tütün aromalı bir likit arıyoru,sigarayı bıraktığı için Sizce o tütün tadını yakalaya bilir miyim ? yoksa Başka bir şey önerir misiniz

CEVAP:
Merhaba, Dragon Salt Likit Grand Tobacco en çok satış yaptığımız tütün aromasıdır. Damak zevkkleri kişiden kişiye değiştiği için ancak deneyerek anlayabilirsiniz.
Enes 23/03/2021
Hocam yakın zamanda stoğa girermi acaba?

CEVAP:
Merhaba ürün geliş tarihleri ile alakalı net bir süre belirtemiyoruz. Tükenen tüm ürünler için genelde siparişimiz oluyor, geldiği takdirde stoklara eklenir efendim, stoklara geldiğinde haberdar et butonunu kullanırsanız ürün geldiğinde sms ve mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.
Yusuf 08/03/2021
Uzun zamandır kullanıyorum, stoklar ne zaman gelecek

CEVAP:
merhaba ürünler yurtdışından gelmekte geldikçe stoklara eklenmekte sitemizden takip edebilirsiniz
fatih 24/11/2020
Coffee Mate kullanıyordum, stokta yoktu ve bunu tercih ettim fakat Çok tatlı bir likit. Tatlı sevenler buraya ama benlik değil. Site güvenilir, alışverişe devam.
Musa kızıl 28/01/2020
Coffe mate ile bunu aldım , 35 mg ile 10 gündür azıma sigara degmedi. Plastik kokusu yok , tam bı premium . Öyle pahalı ürünlere aldanmayın , en pahlilarini kullandım ama bu marka favorim oldu
Mehmet Tolga Karaduman 30/11/2019
50 mglık olanını aldım boğazımda yanma yapıyor vurumu yüksek. Baş ağrısı ve biraz göğüs ağrısı yaptı ilk çekimlerde. Sanırım nikotin fazla geldi. Normal dl kullanım likitim var onunla seyreltip kullananilirmiyim çok nilgili değilim bu konularda

CEVAP:
Merhaba, 50mg üst seviyedir pod cihazlarda başlangıç olarak 20-30-35mg gibi önerilir. normal likit ile biraz seyreltebilirsiniz.
Ferhat koza 12/11/2019
Favorim kesinlikle tavsiye ederim
eren 02/10/2019
Merhaba, bu likiti smok slm stick pod cihazında kullanabilir miyim?

CEVAP:
Merhaba, evet uygundur.
JakDanyel 30/09/2019
35mg'lığını bitirmek üzereyim. Çok güzel likit, tavsiye ederim. Daha pahalı seçenekleri denedim ama bence bu kesinlikle çok daha güzel. Sıralamamda 1. sıraya oturdu. Parfüm tadı yok. Ürün açıklamasında belirtilen aromalar yerli yerinde.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim