• Halo Menthol Ice 50ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:
%12

HALO

-

halo-menthol-ice-50ml

Halo Menthol Ice 50ml Premium Likit

125,00 TL
110,00 TL
%12

Halo Menthol Ice 50ml Premium Likit


Menthol ICE her zaman pürüzsüz ve kalın, tam buhar üretir  bir sebepten dolayı en popüler lezzetlerimizden biridir. Mentollü sevenler için ya da diğer premium e-likit tatlandırıcılar ile sadece küçük bir nane tazeliğini karıştırmak isteyen kullanıcılar için mükemmeldir

Halo Menthol Ice , 50ml’lik özel, güneş geçirmeyen ve çocuk korumalı bir şişede saklanmaktadır. Eğer siz de standartların üstünde bir likit keyfi yaşamak isterseniz sizleri de Halo Menthol Ice denemeye davet ederiz.
Halo, e-sıvı malzemeleriyle ilgili bir Amerikan Markasıdır, özenle hazırlanmış ve özenle işlenmiş bir dizi premium e-sıvı önermekteyiz.Kendinizi kayıtsız bırakmayacak dengeli ve rafine karışımlardan oluşturulmuş iyi tanımlanmış bir kimliğe sahip bir e-sıvı koleksiyonunu keşfedin.
Halo e-sıvılar diasetil içermez, parabensiz ambroks içermez


30Vg / 70Pg

· Yorumlar
necdet özkan 04/07/2019
Gerçekten sigarayı bırakmak istiyorsanız buradan bir kaç tavsiyem olacak, kesinlikle tütün lezzetlerini kovalamayın. mentollü likitler çok daha iyi nefes almanıza yardımcı olur ve sizi pis kokuşmuş sigara kokusundan uzak tutar. İlk günden itibaren kendini rahat hissedebiliyorsun Seneler boyu hayattan ve paradan tasarruf edeceksin. 40 yıl boyunca sigara içtim ve neredeyse dört yıl süren güçlü buzlu mentolden sonra hala buharlıyorum bu likit gerçekten rahatlamak düzgün bir nefes almak isteyenler için birebir.
e sigarayaözenen1 27/06/2019
e sigara çok güzel nikotinsiz likit kullandığınızda zararı olmuyor diye biliyorum birinde bu likit vardı tadına baktım efso
emirhan a 13/06/2019
içimi keyif veren bir likit arkadaşlarımda içti memnun kaldı çok beğendik teşekkürler
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim