• Halo Menthol Ice 30ml Premium Salt Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

HALO

-

halo-menthol-ice-salt

Halo Menthol Ice 30ml Premium Salt Likit

140,00 TL

Halo Menthol Ice 30ml Premium Salt Likit


Menthol ICE her zaman pürüzsüz ve kalın, tam buhar üretir  bir sebepten dolayı en popüler lezzetlerimizden biridir. Mentollü sevenler için ya da diğer premium e-likit tatlandırıcılar ile sadece küçük bir nane tazeliğini karıştırmak isteyen kullanıcılar için mükemmeldir


50 VG / 50 PG

Daha hızlı, daha güçlü nikotin iletimi. Minimal buhar üretimi - “her yerde” titiz vaping sağlar. Daha uzun süre kalıcı nikotin etkisi - daha az tüketim, paradan tasarruf etmenizi sağlar!

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Halo Saflık, elektronik sigara endüstrisinde önde gelen e-sıvı üreticilerinden biridir. Halo sıvıları, hepsi ABD yapımı olan% 100 olan en yüksek dereceli içerik maddeleriyle yapılır.
· Yorumlar
emrah kaba 29/03/2021
sigaralardan mentol kaldırıldığından beri elektroniksigaraya geçtim hem sağlık açısından hemde maddi açıdan beni çok rahattı halo markayı arkadaşımda kullandım güzel ürün tavsiye ederim
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim