• Halo SubZero X Strength 30ml Premium Salt Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

HALO

-

halo-subzero-x-strength-salt

Halo SubZero X Strength 30ml Premium Salt Likit

145,00 TL

Halo SubZero X Strength 30ml Premium Salt Likit


Halo Subzero Yoğun, serin nane efekti sergileyen bir salt likittir, diğer mentol lezzetlerinden daha güçlüdür. Bu hoş salt versiyonu daha uzun süre dayanan bir nikotin etkisi, düşük buhar üretimi ve buzul temizliği sağlayan bir cilaya sahiptir, böylece tüm gün SubZero'nun soğuk lezzetini unutabilirsiniz.

Diğer mentol lezzetlerinden daha güçlü, buz gibi soğuk bir etki gösteren güzel bir salt nikotinli e-likit. Bu salt versiyonu daha uzun süreli nikotin etkisine, düşük buhar üretimine ve taze buzlu bir cilaya sahiptir, böylece SubZero'nun soğuk lezzeti ile gün boyu serinleyebilirsiniz.


50 VG / 50 PG

Daha hızlı, daha güçlü nikotin iletimi. Minimal buhar üretimi - “her yerde” titiz vaping sağlar. Daha uzun süre kalıcı nikotin etkisi - daha az tüketim, paradan tasarruf etmenizi sağlar!

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Halo Saflık, elektronik sigara endüstrisinde önde gelen e-sıvı üreticilerinden biridir. Halo sıvıları, hepsi ABD yapımı olan% 100 olan en yüksek dereceli içerik maddeleriyle yapılır.
· Yorumlar
UgurS 11/11/2020
Dün kargoya verdim bugün elime ulaştı, paketlemesi çok özenliydi. Likit de çok güzel, trelektroniksigara'ya çok teşekkürler.
BAHTIYAR TAYLAN AKSONGUR 14/07/2020
Mentollu likitte tek begendigim likit. Surekli alisveris yapiyorum. Guvenli, hizli teslimat yapiyorlar.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim