• Halo Turkish Tobacco 30ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Halo Turkish Tobacco 30ml Premium Likit
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

HALO

-

halo-turkish-tobacco-30ml

Halo Turkish Tobacco 30ml Premium Likit

125,00 TL


Halo Turkish Tobacco 30ml Premium Likit


Halo High VG Turkish Tobacco, çok hafif yarı tatlı bir üst nota ile mükemmel bir güneş-tütün aroması kombinasyonunu sunar. Bu eşsiz E-sıvı çeşidi, geleneksel sigaralarda yaygın olarak kullanılan ve çeşitli tütünlerine karışan Karadeniz kıyısı dışında yetiştirilen orijinal Türk Tütününün karakteristiğidir. Turkish Tobacco E-likitleri nispeten ılımlı bir tütün çeşidine sahiptir, bu nedenle “hafif tütün” sigara içenlerin hala önemli bir boğaz vuruşu ve iyi bir buhar üretimi arayışı için mükemmel bir seçimdir.

Halo Turkish Tobacco, 30ml’lik özel, güneş geçirmeyen ve çocuk korumalı bir şişede saklanmaktadır. Eğer siz de standartların üstünde bir likit keyfi yaşamak isterseniz sizleri de Halo Turkish Tobacco denemeye davet ederiz.
Halo, e-sıvı malzemeleriyle ilgili bir Amerikan Markasıdır, özenle hazırlanmış ve özenle işlenmiş bir dizi premium e-sıvı önermekteyiz.Kendinizi kayıtsız bırakmayacak dengeli ve rafine karışımlardan oluşturulmuş iyi tanımlanmış bir kimliğe sahip bir e-sıvı koleksiyonunu keşfedin.
Halo e-sıvılar diasetil içermez, parabensiz ambroks içermez


Ürün İçeriği:Otantik Türk Tütünü

· Yorumlar
Tuğrul Danacı 21/10/2020
Ürün orjinal ve çok kaliteli. 12mg ını kullandım biraz sert ama gerçek bir sigara içiyor hazzı veriyor. Meyve aroması bıkkınlık verdiyse elinizin altında kesinlikle olması gerekiyor. Diğer tütün aromalarını kullanmadım ama zannediyorum ya en iyisidir yada ilk 3 e girer. 50tane likit denemeye gerek yok.
alper 20/10/2020
tütün aroması seviyorsanız öneririm çok memnun kaldım bu tarz yeni ürünleri dört gözle bekliyoruz sizden başka yere güvenmiyorum sağolun
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim