• I Love Salts Juicy Apples Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

Madhatter Juice

-

I-love-salts-juicy-apples

I Love Salts Juicy Apples Premium Salt Likit 30ml

155,00 TL


I Love Salts Juicy Apples Premium Salt Likit 30ml


Mad Hatter’in I Love Salts Klasik Tütün e-Likit, geleneksel analog sigaralardan kolay bir geçiş yapmak isteyen yeni vape kullanıcıları ve aynı zamanda kokulu duman veya dağınık kül olmadan klasik tütün tadını tercih eden mevcut vape kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiştir. Bilinen tam tütün aroması için nefes alın ve pürüzsüz bir boğaz vuruşu için nefes verin. I Love Salts Classic tobacco e-likit içerisindeki nikotin tuzları, sigarayı kalıcı olarak bırakma hedefinizle sizi takip etmek için en şiddetli istekleri bile azaltacaktır.

I Love Salts Premium Salt Likitleri, şaşırtıcı derecede pürüzsüz ve derin boğaz vuruşları için dengeli 50 VG / 50 PG karışımı ile 30ml'lik bir şişede gelir.

Mad Hatter Juice I Love Salts 

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Made in U.S.A· Yorumlar
önder 10/11/2020
yıllardır alışveriş yaptığım site başka sitelere güvenip para kaptırmayın likitler orjinal elma seviyorsanız bir kere deneyin vazgeçemezsiniz çok güzel aroması var teşekkürler
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim