Filtrele
Markalar
Stok Durumu

AROMA MARKALARI

Gösterilen: 1 ile 100 arası, Toplam: 254 (3. Sayfa)

Likit Aroma

Sigara tiryakilerine özel olarak hazırlanan, pille çalışan ve duman yerine buhar çıkaran elektronik cihazlara elektronik sigara denmektedir.  Başta sigara olmak üzere diğer tütün ürünlerini kullanan kişilerin bağımlılıklarını azaltmak ve nikotinin yarattığı zararlı etkileri en aza indirmek amacıyla üretilmiştir. Duman yerine çıkarılan buhar, cihazın içine konulan likit sayesinde gerçekleşir. Likitlerin buhar çıkarması, cihaz içindeki pillerin likiti ısıtmasıyla mümkün olmaktadır. Kullanılan likitler ise farklı aromalardan oluşabilir. Kişilerin damak zevkine göre kullanılan aroma likit, elektronik sigara kullanımını çok daha keyifli bir hale getirmektedir.

Elektronik Sigaralarda Likit İçeriği

Elektronik sigara ve likit aromaları 3 ana maddeden oluşmaktadır. İçeriği oluşturan ilk madde, ince bir sıvıdan oluşan propilen glikol maddesidir. Sıvının elektronik likitte kullanılma amacı, duman sertliğini ayarlamaktır. Madde, likidin içinde ne kadar fazla olursa, çıkan duman da o kadar yoğun ve sert olacaktır. Sigara kullanma alışkanlığına göre bu maddenin derecesi ayarlanabilir.

Elektronik sigara likitlerini oluşturan ve esigara aromatadını veren ikinci madde ise bitkisel gliserin olmaktadır. Doğal yollardan elde edilen bu madde, yiyeceklerde, özellikle pasta, dondurma gibi ürünlerde de tatlandırıcı olarak kullanılmaktadır. Gliserinin kullanım oranı, elektronik sigaradan çıkan dumanın daha yoğun ya da az olmasını sağlar. Ayrıca damakta güzel bir tat bırakır.

Likit içeriğinde yer alan son ana madde ise nikotin olmaktadır. Ancak normalde tüketilen tütün ürünlerinde yer alan nikotin miktarına göre binde bir oranında nikotin kullanılır. Elektronik sigara içiminde asla nikotinin olması istenmediğinde, nikotinsiz likitler tercih edilmelidir.

Elektronik Sigara Likit Aroma Çeşitleri

Sigara tiryakiliğini sonlandıran elektronik sigaralar, içeriğindeki likit aromaları sayesinde kullanımını da son derece keyifli bir hale getirmektedir. Kişilerin damak zevkine göre üretilmiş yüzlerce aroma likit çeşidi bulunmaktadır. Cihazın likit kısmına belirlenen ölçüde konulan esigara aroma, sigara ya da diğer tütün ürünleri tüketiminden sonra ağızda kalan acı tat yerine lezzetli bir tat kalmasını sağlar.

Aroma likit çeşitleri; muzlu, elmalı, yaban mersinli, çikolatalı, kahveli, kavunlu, ballı- tütünlü, çilekli, karpuzlu, karışık meyveli, sütlü, ananaslı, portakallı, bal bademli başta olmak üzere yüzlerce tattan oluşmaktadır. Ayrıca sayılan likit aroma tatları, farklı karışımlardan oluşan paketler halinde de satılmaktadır.

Elektronik Sigara Likit Aromaları Satın Alınırken

Elektronik sigaralarda kullanılan likit aromaları satın alınırken ürünlerin % 100 orijinal olmasına oldukça dikkat edilmelidir. Kullanılan ürünün orijinal olması, hem sağlık bakımından hem üründen alınacak tat kalitesi hem de elektronik sigaranın kullanım ömrü bakımından çok önemli olmaktadır. Esigara aroma tercihlerinde orijinal ürün alımları için alışveriş yapılan firmalar da çok önemli olmaktadır.

Başta elektronik sigara cihazları olmak üzere, tüm likit ve aroma tercihleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin satış politikasında, on beş gün içinde iade ve teslim hakkı yer almaktadır. % 100 orijinal ürünler teknik servis ve onarım hizmeti kapsamında satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin kontrollü teslim alma hakkı sunulmaktadır.

Hafta içi saat 17.00’ye ve cumartesi günleri 13.30’a kadar satın alınan ürünler aynı gün kargoya verilir ve ürünleriniz kapıda teslim edilir. Sormak istediğiniz, elektronik sigara ve likit türleri hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz her an, 7 – 24 Whatsapp hattı ya da müşteri destek hattı üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Üstelik sunulan tüm hizmetlerimiz piyasaya göre son derece uygun fiyatlarda sizlerle buluşturulmaktadır. Uygun fiyatlı ürünlerimizi indirimli fiyat dahilinde almak istediğiniz zaman ise, daimi olarak düzenlediğimiz indirim kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. 


Capella Aroma

2005 yılında Capella Coffee Co. Adı altında Çay ve Kahve aroması ile sektöre giriş yapan firma,2008 yılında pazardaki açığı görerek Capella Flavor. İsmi ile devam etmiş 150 ye yakın aroma çeşidi ile sektörün dinamik taşlarından bir tanesi olmuştur. Capella , mix aromaların ve üreticilerin vazgeçilmezidir. Konsantre oluşu,aroma lezzeti,doygunluğu,VG/PG uyumu ile tüm reçetelerin olmazsa olmazıdır.Capella aroma çeşitleri suda çözünen yapıya sahiptir. Capella Aromaları  San Marcos, Kaliforniya ABD’de faaliyetlerini sürdürüyor.Capella Misyonu, en  iyi malzemelerle üretilmiş,  en yüksek kalite ve saflık seviyelerinde  en geniş çeşitlilikte  Aroma Verici lezzetleri sunmaktır. Ürünlerimizi orjinal galonundan titiz ve profesyonel bir şekilde dolum yapılmaktadır.

En çok Tercih edilen çeşitleri;

Capella E-Likit Aroması Blueberry,Capella E-Likit Aroması Blueberry Jam,Capella E-Likit Aroması Cantaloupe,Capella E-Likit Aroması Caramel v2,Capella E-Likit Aroması Double Apple,Capella E-Likit Aroması Energy Drink Rf,Capella E-Likit Aroması Graham Cracker v2,Capella E-Likit Aroması Kiwi Strawberry,Capella E-Likit Aroması Lemon Meringue Pie v2,Capella E-Likit Aroması New York Cheesecake v2,Capella E-Likit Aroması Passion Fruit,Capella E-Likit Aroması Pina Colada,Capella E-Likit Aroması Pink Lemonade,Capella E-Likit Aroması RF Cherry Cola,Capella E-Likit Aroması Yellow Cake,Capella E-Likit Aroması Yellow Peach


TFA Aroma

TFA Aroma Amerika Menşeli The Parfumer’s Apprentice firmasının kuruluşu olan The Flavor Apprentice olarak isimlendirilmiş kurumu tarafından üretilen aroma çeşitidir.Aromalarında TPA yada TFA markasını kullanmaktadır.TFA konsantre aromaları gıda güvenliği standartlarına uygun olarak A.B.D’de üretilmektedir.2004 yılında California eyaletinde kurulan Perfumer's Apprentice, yani Türkiyede bilinen adıyla TPA firması 2009 yılında, mutfak profesyonelleri ve meraklıları için birinci sınıf gıda aromaları sağlayan Flavor Apprentice'i yani bilinen adıyla TFA yı kurdu. Bugün, 250'den fazla gıda aroması çeşidi ile firma dünyanın en iyi aroma üreticilerinden biri olarak kabul edilmemektedir. The Flavor Apprentice aromaları gıda sektörünün öncü üreticilerinden olmakla birlikte TFA ürünleri gıda sektörü haricinde pek çok farklı sektörde kullanılmaktadır.tarafımızda bulunan TFA aromalar kendi ithalatımız olup galon olarak tarafımıza gelmekte ve 10 ml şişelere profesyonel şekilde bölünmektedir.


En çok tercih edilen çeşitleri;

TFA E-Likit Aroması Apple Pie,TFA E-Likit Aroması Berry Mix,TFA E-Likit Aroması Blueberry Extra,TFA E-Likit Aroması Bubblegum,TFA E-Likit Aroması Cheesecake Graham Crust,TFA E-Likit Aroması Coconut Extra,TFA E-Likit Aroması Double Chocolate Clear,TFA E-Likit Aroması Dragon Fruit,TFA E-Likit Aroması Graham Cracker Clear,TFA E-Likit Aroması Honeydew II,TFA E-Likit Aroması Mango,TFA E-Likit Aroması Peanut Butter,TFA E-Likit Aroması Pomegranade,TFA E-Likit Aroması Raspberry Sweet,TFA E-Likit Aroması RY4 Double,TFA E-Likit Aroması Strawberry Ripe,TFA E-Likit Aroması Sweet Cream,TFA E-Likit Aroması Vanilla Bean Ice Cream,TFA E-Likit Aroması Vanilla Swirl


Mixology Aroma

Mixology aroma trelektroniksigara firmasına ait olup bir marka olup kullanıcılarına eşsiz lezzetler sunmak amacıyla hazırlanmış bir aroma markasıdır.Mixology aroma dünya çapında en çok bilinen TFA ve CAPELLA markalarından karışım yapılarak elde edilmiş mix aromalardır profesyonel olarak belirli oranlarda hazırladığımız bu karışımlar aroma kullanıcıları için vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir.

En çok Tercih edilen çeşitleri;

Mixology E-Likit Aroması Aqua Berry Blast,Mixology E-Likit Aroması Blue Dragon's Blood,Mixology E-Likit Aroması Boss Reserve,Mixology E-Likit Aroması Brain Freeze,Mixology E-Likit Aroması Bubba Juice v2,Mixology E-Likit Aroması Castle Long,Mixology E-Likit Aroması Dewberry Cream,Mixology E-Likit Aroması Frostbite,Mixology E-Likit Aroması God's Milk,Mixology E-Likit Aroması Grandmaster,Mixology E-Likit Aroması I Love Cookies,Mixology E-Likit Aroması Kanzi,Mixology E-Likit Aroması Legend,Mixology E-Likit Aroması Mega Melons,Mixology E-Likit Aroması Milkman,Mixology E-Likit Aroması Milky O's,Mixology E-Likit Aroması Sucker Punch,Mixology E-Likit Aroması TNT,Mixology E-Likit Aroması Tribeca,Mixology E-Likit Aroması Unicorn

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim