Filtrele
3 ADET 20 MG (10ML)
Markalar
Stok Durumu

NBASE ANKA

Gösterilen: 1 ile 5 arası, Toplam: 5 (1. Sayfa)

NBase

NBase, elektronik sigara kullananların tercih ettiği bir bileşendir. Hazır olarak satın alınabileceği gibi gerekli malzemeler temin edildikten sonra evde de hazırlanabilir. Nbase adı verilen bileşen, elektronik sigara likiti olarak oldukça etkili bir üründür. Aroma verme özelliği de bulunmaktadır. Nbase fiyat açısından da oldukça uygun olduğundan, en çok tercih edilen bileşenler arasındadır. Nbase içerisinde saf su, PG, VG ve nikotin bulunur. Güzel bir aromaya sahiptir. Keyifli bir içiş arzulayanlar, elektronik sigara likiti olarak tercih edebilirler.

Nbase Elektronik Sigarada Ne İçin Kullanılabilir?

Nbase likit, son dönemlerin en popüler elektronik sigara ürünlerinden biri oldu. Güzel içimi ve kolay hazırlanabilmesi, tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Elektronik sigara kullanımının artması ile pek çok insan, hazır likitlere para ödemektense kendi likitlerini kendileri yapmayı tercih etmektedir. Likit hazırlama için gereken malzemeler de internet üzerinden kolaylıkla temin edilebilir. Hazırlanması en kolay likitlerden biri ise Nbase likit olmaktadır. Nbase likit fiyat açısından da pek çok bütçe için uygundur. Elektronik sigara likitleri bizzat hazırlandığında, istenilen aromanın elde edilmesi mümkündür. Bazı hazır likitlerin aromaları, her damak zevki için uygun olmayabilir. Nbase likit gibi evde hazırlanabilen likitler sayesinde daha keyifli bir sigara içimi sağlanabilir.

Nbase Elektronik Sigara Likitleri Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nbase likit kullanılarak, herkesin damak zevkine uygun elektronik sigara likitleri hazırlanabilir. Aroma eklemek isteyenler, gıda aromalarından faydalanabilirler. Aroma ve diğer bileşenlerin karışım oranlarına dikkat edilerek, aynı üründen farklı lezzetler oluşturulabilir. Nbase likit fiyatındaki oynamalar, ürünün içerisindeki bileşenlere ve oranlarına göre farklılık gösterebilir. Nbase türevleri, nikotin ve diğer bileşenlerin oranları değiştirilerek elde edilebilmektedir. Nbase, farklı bileşenler ile birlikte kullanılabileceği gibi tek başına da kullanılabilen bir üründür. Aroma açısından tatmin edici ise doğrudan elektronik sigara içerisinde konularak tüketilebilir. Ürün aroması tek başına ağır ya da yetersiz geldiyse, farklı ürünler eklenerek istenilen tat elde edilebilir. Nbase likit fiyat uygunluğu, farklı tatlar için denemeler yapmaya izin vermektedir.

Nbase tabanlı, bireysel olarak likit hazırlama işlemi yurt dışında oldukça yaygındır. Ülkemizde ise yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Yurt dışında bu işlem için gelişen akıma isim bile verilmiştir. DIY olarak adlandırılan bu akım, İngilizce “Kendin Yap” anlamına gelen “Do It Yourself” cümlesinin baş harfleri ile oluşturulmuştur. Ülkemizde de pek çok insan, hazır likitler kullanmaktansa kendi zevkine uygun likitler hazırlamayı tercih etmeye başladı. Evde likit hazırlama işleminin popülerleşmeye başlamasının bir diğer önemli sebebi ise bütçedir. Hazır olarak satılan likitlerin fiyatları biraz pahalı olabilmektedir. Nbase fiyat açısından oldukça uygun bir temel malzemedir. Likit hazırlamak için gerekli olan diğer malzemeler de çok uygun fiyatlara satın alınabilir. Daha önce likit hazırlamamış olanlar bile, tarifleri takip ederek herhangi bir sorun yaşamadan en az piyasadaki kadar kaliteli likitler hazırlayabilir.

 

Nbase Elektronik Sigara Likiti İçin En Uygun Tarif Nasıl Bulunur?

Nbase fiyat açısından oldukça uygun bir ürün olduğu için pek çok kişi likitlerini kendisi hazırlamaya başladı. Sitemizdeki Nbase likit fiyatları incelendiğinde de, evde likit hazırlamanın bütçe açısından ciddi bir tasarruf sağlayacağı görülebilir. Kendi likitlerini hazırlayan pek çok kişi, kendi damak zevkine uygun tarifleri de internet üzerinde yayınlamaya başladı. Likit hazırlama konusunda tecrübesi olmayanlar, bu tarifleri inceleyebilir ve damak tatlarına en uygun likiti hazırlayabilir. Temel malzeme olarak kullanılacak Nbase’in hangi türevinin kullanıldığına dikkat edilmelidir. Aynı tarifte farklı türevlerin kullanılması, farklı sonuçlar alınmasına neden olacaktır. 

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim