• One Hit Wonder Fire Man Premium Likit 30ml (Bölünmüş)
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • One Hit Wonder Fire Man Premium Likit 30ml (Bölünmüş)
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu:

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-fire-man-30ml

One Hit Wonder Fire Man Premium Likit 30ml (Bölünmüş)

75,00 TL


One Hit Wonder Fire Man Premium Likit  30ml (Bölünmüş)


Onehitwonder tarafından yapılan en yeni likit olan Fire Man , One Hit Wonder hanedanlığının en yeni üyesi ve en iyisi. Kaçırmak istemediğiniz bir lezzet deneyimi sağlayan nefis bir pembe limonata lezzet profili alır.


2015 yılında Los Angeles California'da kurulan One Hit Wonder E-Liquids, likit standardı 30ml iken büyük boyutlu 180 ml E-likit şişelerin üretiminde öncü olmuştur. One Hit Wonder E-Liquids, esigara sektörünü 180ml meyve suyu ve iki adet boş unicorn şişesini içeren benzersiz ambalajlarıyla Muffin Man E-Liquid'in piyasaya sürülmesiyle fırtına aldı. Yıllar boyunca The Man, Rocket Man, My Man, Magic Man, Island Man, Mini Muffin Man ve Island Man gibi lezzetli “hit” tatlar eklediler. Çok değerli paketler ile mükemmel lezzetleri bir araya getiren One Hit Wonder, başarılarını, nikotin salt ile üretilen 100 ml'lik bir sıra halinde, çeşitli vape suyu lezzetlerine dönüştürdü. Premium likitlerde 100 ml'lik (Salt Nikotin) Chubby Gorilla şişelerinin tüm One Hit Wonder E-Sıvılar seçimini orijinal ve uygun fiyatlı bir fiyata sunuyoruz!


Özellikler:

Orjinal üründen el değmeden bölünmüş özel 30 ML Unicorn şişelerde gönderilmektedir. Şişe Boyutu: 30ml (mililitre)


VG / PG: 80/20


Ürün İçeriği:Pembe Limonata,Çilek,Limon,buz,Hafif Nane

· Yorumlar
Ertuğrul Ceylan 02/06/2021
Merhaba
Bu ürün normal nikotin değil mi salt nikotin değil
Tşk

CEVAP:
Merhaba, düşük mg salt tüm cihazlarda kullanılabilir.
Hakan 10/10/2020
Icinde hangi meyveler var bilmiyorum ama bana limon tadindan baska bi aroma gelmedi. Hazir coilde tabi. Belki rta da farkli olur. 10 uzerinden 5 veririm. Trelektroniksigara herzamanki gibi hizmet 10 puan

CEVAP:
Merhabalar , Onehitwonder tarafından yapılan en yeni likit olan Fire Man , One Hit Wonder hanedanlığının en yeni üyesi ve en iyisi. Kaçırmak istemediğiniz bir lezzet deneyimi sağlayan nefis bir pembe limonata lezzet profili alır. Coil ohm değerine göre aroma buhar tadı fark edebilir az çok.
yasin 29/09/2020
Anlatmaya gerek yok ohw bilen bilir, tecrübe eden vazgezmez.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim