• One Hit Wonder Fire Man Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • One Hit Wonder Fire Man Premium Salt Likit 30ml
  • One Hit Wonder Fire Man Premium Salt Likit 30ml
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-fire-man-salt

One Hit Wonder Fire Man Premium Salt Likit 30ml

165,00 TL


One Hit Wonder Fire Man Premium Salt Likit 30ml


Onehitwonder tarafından yapılan en yeni likit olan Fire Man , One Hit Wonder hanedanlığının en yeni üyesi ve en iyisi. Kaçırmak istemediğiniz bir lezzet deneyimi sağlayan nefis bir pembe limonata lezzet profili alır.


One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.


60 VG / 40 PG

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.
· Yorumlar
tuncer k. 29/04/2021
çok kaliteli bir likit çilek tadı daha yoğun gibi geldi kesinlikle orjinal ürün kendini belli ediyor 1 günde ulaştı çok teşekkür ederim
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim