• ONE HİT WONDER ISLAND MAN İCED PREMİUM SALT LİKİT 30ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • ONE HİT WONDER ISLAND MAN İCED PREMİUM SALT LİKİT 30ML
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-island-man-iced-salt

ONE HİT WONDER ISLAND MAN İCED PREMİUM SALT LİKİT 30ML

165,00 TL


ONE HİT WONDER ISLAND MAN İCED PREMİUM Salt LİKİT 30ML


One Hit Woder island Man Likit,tropik volkanı donmuş bir cennete dönüşür. Küçük mangolar, harika Karayip hindistancevizi, kutup ananasları ve canlandırıcı tropik tatların çığını tatminkar bir nefes nefesinde size tatlılık ve serinlik katmak için zevkle soğutun. One Hit Wonder'dan E-likit island man  ICED egzotik tropik meyvelerin bir birleşimidir ve çeşitli olgunlaşmış meyvelerden oluşan bir diziyi bir araya getirerek, dilin her yerine sürecek lezzetli bir karışım oluşturabilir.

One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.


60 VG / 40 PG

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
Şahan Alp 03/06/2021
Stoklar tükendiğinde başka bir siteden temin ettiğim ürün malesef klon/sahte olarak gönderildi. Yeniden stok geldiğinde defalarca alışveriş yapmış olmama rağmen bir şüphe oluştu fakat gelen ürünüm her zamanki gibi orijinaldi. :)
Çok teşekkür ederim.
Şahan Alp 19/03/2021
Yarım yıla yakın süredir bu likit dışında başka likit kullanmıyorum. Çok fazla şekerli olmayan ve sizi gün içinde boğmayacak bir likit arıyorsanız kesinlikle doğru tercih olacaktır. Üstelik sadece bir gün içinde elinize ulaşıyor. :)
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim