• ONE HİT WONDER ISLAND MAN SALT LİKİT 30ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • ONE HİT WONDER ISLAND MAN SALT LİKİT 30ML
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-island-man-salt

ONE HİT WONDER ISLAND MAN SALT LİKİT 30ML

165,00 TL


ONE HİT WONDER ISLAND MAN SALT LİKİT 30ML


One Hit Woder island Man Likit, tüm dünyadaki en keyifli tropikal lezzetlerin yayılması amacıyla eski bir yanardağdan çıkmıştı. keyifli karışık meyvelerden oluşan aromatik lezzetleri bir araya getiren Sulu, tatlı, ada meyvelerinin canlandırıcı bir dalgası yaratmak için birlikte verilir. island man e likit one hit wonder firmasının geliştirdiği son harikasıdır.


One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.


60 VG / 40 PG

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
önder a. 07/09/2020
damakta güzel bir tat bırakıyor çok beğendim aroması yoğunluğu gayet güzel ve orjinal ürün sağolun
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim