• ONE HİT WONDER™ MY MAN PREMİUM SALT LİKİT (30ML)
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • ONE HİT WONDER™ MY MAN PREMİUM SALT LİKİT (30ML)
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-my-man-salt

ONE HİT WONDER™ MY MAN PREMİUM SALT LİKİT (30ML)

225,00 TL

ONE HİT WONDER™ MY MAN PREMİUM SALT LİKİT (30ML)


Karşınızda  One Hit Wonder™ markasının Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Çikolata Parçacıklarıyla ve Sütün, Taze Çileklerle Kremanın ve Kaymak İle Vanilyanın muhteşem birleşiminden gelen lezzet; My Man®!

One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.


60 VG / 40 PG

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
Aziz Dörtler 03/01/2020
Smok nord pod ve 0,6 coil ile harika bir performansı var
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim