• Saltica American Tobacco Salt Likit 30ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Saltica American Tobacco Salt Likit 30ML
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu:

SALTICA

-

saltica-american-tobacco

Saltica American Tobacco Salt Likit 30ML

130,00 TL


Saltica American Tobacco Salt Likit 30ML


Saltica American Tobacco Salt Likit; Saf tütün tadını en iyi alabileceğiniz salt likit, pod cihazlar için özel üretilmiştir.

50VG / 50PG

Saltica Salt likitleri 35mg ve 50mg olarak pod cihazlar için özel olarak üretilmiştir.

Saltica Likit, İngiltere menşeeli premium salt likit üreten bir markadır Saltica'nın pod elektronik sigara cihazları ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likitidir .30ml'lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica salt likit ürünleri %50 VG – %50 PG karışımdır.

Made in U.K.

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
Mehmet Kurudere 08/07/2021
Çalışmış olduğunuz kargo teslimi çok iyi mükemmel ve tabiyki sizler fevkalade siniz ürünlerinizde sizin gibi çok iyi başarılarınızın devamını canı gönülden diliyorum hayırlı işler. Saygı ve sevgilerimle sağlıkı mutlu kalmanız ümidiyle tüm çalışma ve ekip arkadaşlarınıza teşekkür ederim
Tolga Güler 30/04/2021
Ürün çok hoş ve bandrollü bir kutuda geliyor. Karışık tütün aromalı. Boğaz vurumu çok iyi ve yakmıyor. Şimdiye kadar kullandığım en iyi likit diyebilirim. Hızlı gönderim için teşekkür ederim.
Ekin Kum 20/04/2021
Merhaba JUUL için uygun mudur? Oldukça bağımlı bir insanım. Şu an tütün sarıyorum ve tadını seviyorum. Bu ürünün 50 mg nikotin değeri olanını önerir misiniz? Teşekkürler.

CEVAP:
Merhabalar, evet uyumludur kullanabilirsiniz. Aroma olarak tütünde en iyilerden biridir.
pınar kara 20/11/2020
minifit cihazla aldım bayıldım boğaza vurumuda güzel yakmıyor tadıda sigaradan farksız
serter paşa 16/11/2020
nordda iyi verim aldım ürün orjinal daha öncede kullanmıştım yurtdışından gelmişti teşekkürler artık sizdeyiz personel sağolsun ilgileniyor hızlı kargo daha ne olsun
oylum 20/10/2020
Merhaba, daha önce defalarca alışveriş yaptım sitenizden ancak son siparişe kadar sorun yaşamamıştım. Size iletişimden de ayrıca yazdım. 2 adet Saltica American siparişimin 1 i Virginia olarak geldi. Ben açıp tadındaki farkı anlayınca kutuyu kontrol ettim. İçemediğim bir ürüne açıkçası para vermek beni memnun etmedi. Bir çözüm önerisi sunarsanız sevinirim. Teşekkürler.

CEVAP:
Merhaba, kusura bakmayın paketleme esnasında bir karışıklık olmuş. Bu gün doğru ürünü size kargo ile göndereceğiz.
Soner 10/01/2020
Süper hızlı kargo harika paketleme orijinal ürün teşekkür ederim.
AZE YILDIZ 19/11/2019
bu ürünün 35 mg olanını kullanıyorum. (Smok Nord Pod cihazda) bunun gibi aromasız ama nikotin oranı düşük bir likit tavsiyeniz var mı? bu sanırım yüksek nikotinli ve nikotini azaltmak istiyorum

CEVAP:
Merhaba, https://trelektroniksigara.net/likit kısmından inceleyebilirsiniz salt likitler 50pg ile akışkandır düşük pg oranındaki koyu likitler ile çekim aralarına 30 saniye zaman tanıyın ve bol buhar için derin çekim yapmayın.
cüneyt eser 18/09/2019
cok iyi gercekten
Okan 06/07/2019
Merhaba, aynı markanın Virginia tütünü likiti ile ne farkı var tam olarak?

CEVAP:
Merhaba, iki farklı tütün aromasıdır birden fazla tütün aroması bulunmaktadır.
Serdar 21/06/2019
Kokusu ve tadı çok güzel. Hafif tatlı.
ender daşgın 05/03/2019
günlük 8 tane nargile içyorum bu likidi revenger 220w cihazda kullanabilirmyim. 35mg kesermi beni..

CEVAP:
Merhaba, pod cihazlar için kullanılan salt likitler revenger gibi ciğer çekiminde kullanım önerilmez çok yüksek nikotin değeri vardır ve boğaz yanması olmadığından farketmezsiniz. Fazla nikotin zararlıdır elektronik sigarada amaç sigarayı bırakmaktır bu şekilde yüksek nikotin ile tam tersi daha fazla bağımlılık kazanabilirsiniz bu sebepten kesinlikle önerilmez.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim