• Saltica Lava Salt Likit 30ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: 2-3 GÜN İÇİNDE STOKTA
Stok Durumu:

SALTICA

-

saltica-lava

Saltica Lava Salt Likit 30ML

145,00 TL

Saltica Lava Salt Likit 30ML


Saltica Lava Salt Likit; Çilek – Ananas – Hindistan Cevizi karışımı ile eşsiz bir vaping deneyimi sunmak için geliştirilmiştir. 

50VG / 50PG

Saltica Salt likitleri 35mg ve 50mg olarak pod cihazlar için özel olarak üretilmiştir.

Saltica Likit, İngiltere menşeeli premium salt likit üreten bir markadır Saltica'nın pod elektronik sigara cihazları ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likitidir .30ml'lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica salt likit ürünleri %50 VG – %50 PG karışımdır.

Made in U.K.

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.
· Yorumlar
Gamze 19/11/2021
Ürünün orijinalliğini kendi sitesinden dogrulayabilirsiniz. Şişenin kutusunda bandrolu mevcut ve authenticity etiketindeki yeri kazıyıp seri numarasına ulaşabiliyorsunuz. İçimi ise zaten güzel şirket Birleşik Krallık markası olarak gözüküyor bazı şüphelenenler varmış ancak bilemiyorum orasını araştırmadım. Sadece sitenin güvenilir olduğuna eminim marka icin bir şey diyemiyorum. Simdilik birkaç saat kullandım hiç bir sorun yok. Meyveli aroma sevenler icin güzel alternatif ve salt likit için boğaz tatmini başarılı.
atilla k. 31/10/2021
uzun zamandır beklediğim bir üründü kesinlikle orjinal ve kaliteli karışık meyve aroması güzel içimde zevk veriyor boğaz vurumu fena değil ilgili site teşekkür ederim
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim