• Smok Nord 2 Nord Pod (Kartuş) 3'lü Paket
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

SMOK

-

smok-nord-2-nord-pod

Smok Nord 2 Nord Pod (Kartuş) 3'lü Paket

90,00 TL

Smok Nord 2 Nord Pod (Kartuş) 3'lü Paket


Smok Nord 2 Nord katuşları Nord Coil kullanımı içindir Kartuşlar coilsiz olarak gelmektedir.


SMOK Nord 2 Yedek Boş Pod Kartuşu, SMOK Nord 2 Kit için özel olarak tasarlanmıştır, doldurulabilir 4.5ml kapasiteye sahiptir,uzun süreli vape ihtiyaçlarını karşılamaya yetmesi için 4.5ml'e kadar favori likitinizi depolar.Nord serisinin coilleriyle uyumlu olan Smok Nord 2 Nord Pod kartuş, Nord 2 Nord Pod için üretilmiştir.  SMOK Nord 2 kartuş, Smoktech size güçlü ve çeşitli vaping eğlencesi sunmak için daha fazla kartuş ve coil seçeneği sunar!


Özellikler:

Smok Nord Coiller ile uyumlu

likit Kapasitesi: 4.5ml

likit dolumu: Yan dolgu

Miktar: 3 adet / 1paket

uyumlu model: SMOK Nord 2 Kit


Uyarı:

Kullandığınız coilinizi tam sıktığınıza emin olun oluşabilecek herhangi bir gevşeklik ateşleme yapmasını engelleyecektir.

Atomizer veya kartuşunuzda likit ekli değilken herhangi bir şekilde ateşleme yapmayınız coilinizden yanık tadı almanıza sebep olur.

Atomizer ve kartuş bölümüne likit ekledikten sonra en az 15 dakika beklemelisiniz. Bu süre içerisinde ateşleme yapılmaz, en az 15 dakika beklemeden ateşleme yaparsanız coilinizden yanık tadı alabilirsiniz.


· Yorumlar
MESUT EROĞLU 23/02/2021
Merhaba,
Kartuşlar ne zaman stoklarınıza girecek?
İyi günler dilerim.

CEVAP:
Merhaba ürünler yurtdışından gelmekte ve geldiğinde siteye eklenmekte .Geldiğinde haber ver butonuna tıklayabilirsiniz geldiğinde bilgi verilir
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim