Filtrele
Markalar
Stok Durumu

Throne Premium E-Liquid Dünyanın en çok beğenilen televizyon dizisi Game Of Thrones karakterleri ile isimlendirilmiştir. 70vg 30pg ile nargile lezzetleri sunan throne likitler;


Çeşitli mango türlerinin lezzetli bir karışımı olan Throne The Lady, her zamanki mango e-likitinden daha sofistike olan, tüm gün süren harika bir vape. Tek meyveli tatlar basit görünse de, en iyi mango aromalı e-sıvılar muhteşem bir şekilde katmanlıdır ve şaşırtıcı derecede karmaşıktır; The Lady'de bulabileceğiniz özellikler. Mango e-likit sevenler, bu lezzet tam size göre.


Damak tadınızı büyüleyecek sihirli bir e-meyve suyunda çilek ve limonatanın pürüzsüz bir karışımı olan The Witch'e aşık olun. Nefes verirken çileğin tatlılığı, nefes verirken onu tamamlayan ferahlatıcı limonata ile bu e-likit ağız sulandıran bir tat profili verir. Ellerinizi bugün bir tanesine koyun!


Her zaman popüler olan Jägerbomb'a dayanan Throne - The Bastard. Bitkisel ve enerji içeceği tatlarının bir miktar nane ile mükemmel bir karışımı, ona başka hiçbir şeye benzemeyen bir tat verir.


Throne Liquids ’The Assassin, üzüm ve karışık çilek aromalarının mükemmel bir e-likit karışımıdır ve bir miktar nane ile kesinlikle öldürür. E-meyve suyundaki meyvelerin tadını sevenler için mükemmeldir, bu çeşide kesinlikle göz kulak olun çünkü çok büyük olacak!


Tatlı, pürüzsüz ve çekmesi kolay. Throne The Mother, çarkıfelek meyvesinin tatlılığını üzümün bereketli acı tatlılığıyla harmanlayan eşsiz bir meyveli karışımdır. Lezzet, harmana olgun konyak aroması (alkol içermeyen) eklenerek bir kenar verilir.Throne Liquid's The Blacksmith, bu e-meyve suyuna vaping sırasında tatlı ama dumanlı bir his vermek için tipik nargile karışımıyla birlikte üzümlerin bir kombinasyonudur. Nargilenin dumanı çok fazla değil ve yine de her nefeste üzümün tatlılığını tadabilirsiniz. Bildiğimiz bir şeyse, Throne'un nargile e-likitlerini ciddiye almasıdır. Bu eşsiz üzüm nargile lezzetini yaşamak için bugün bir tane kapın!


Kralı öldürecek kadar harika bir lezzet. Kingslayer, taze Çilek ve Ananas karışımıdır ve ona eşi benzeri olmayan ferahlatıcı bir tat vermek için bir miktar mentol içerir. Bütün gün bir vape için mükemmel. Sizinkini bugün alın!


Nargile benzeri vape lezzetlerini sevenler için Throne The Mad Queen, nefesi kesilmiş tatlı, taze elma ile harika bir lezzet. Ağızda aloe veranın tadı derinleşir ve katmanları ortaya çıkar. Lezzet, elma ağacının nefis aromasıyla tamamlandı.


Dünyaca ünlü Vanilla Sunrise kokteylinden esinlenen The Mountain, eşsiz lezzet profilini vermek için taze portakal ve vanilyanın bir karışımıdır. Kesinlikle tüm gün bir vape tadı.


Throne Liquids The Imp, cushman mangolarından yapılan bir Malezya e-likitidir. Mango'nun güçlü ve tatlı tadı ve hafif kremalı olması, ister meyveli ister kremsi e-sıvıları sevin, herkes için bir şey. Meyveler nadir olabilir, ancak artık bu e-likitte kendine özgü tatlı ve kremsi tatlarının tadını çıkarabilirsiniz. Bugün The Imp ile nihai mango e-suyunu deneyimleyin!

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim