• VEIIK Airo Pod (Kartuş) 2'li Paket
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

VEİİK

-

veiik-airo-pod

VEIIK Airo Pod (Kartuş) 2'li Paket

125,00 TL

VEIIK Airo Pod (Kartuş)  2'li Paket


VEIIK'in Airo Yedek Pod Kartuşları, Airo Pod Sistemini mükemmel şekilde tamamlamak için tasarlanmış gelişmiş bir kartuştur. Her kartuşta, dahili bir 1.2ohm bobinli 2.0mL likit kapasitesi bulunur. Alt hava akış sistemi ile birlikte çalışan organik pamuk fitili örnek lezzet üretimi sağlar. Bu bölmeler, en sevdiğiniz salt nikotinli likitler ile kullanım için mükemmeldir ve her bir vuruşta sağlam bir boğaz vuruşu ve tatmin edici buhar sunar.


UYARI: Kullandığınız coilinizi tam sıktığınıza emin olun oluşabilecek herhangi bir gevşeklik ateşleme yapmasını engelleyecektir.

Atomizerde likit ekli değilken herhangi bir şekilde ateşleme yapmayınız coilinizden yanık tadı almanıza sebep olur.

Atomizer bölümüne likit ekledikten sonra en az 15 dakika beklemelisiniz. Bu süre içerisinde ateşleme yapılmaz, en az 15 dakika beklemeden ateşleme yaparsanız coilinizden yanık tadı alabilirsiniz

Ürün tanıtımı
VEIIK Airo Pod Kartuşu tam burada. VEIIK Airo Pod Kiti için tasarlanmıştır. Airo Doldurulabilir Pod, orijinal nikotin tadı ve Nico-salt e-likit aroması sağlamak için organik pamukla entegre 2 ml'lik bir tank kapasitesine sahiptir. Bölme, silikon tapayı açan ve hazneyi yeniden dolduran, bölmeyi cihaza yerleştiren ve ilk kez kullanıcı için 15 dakika bekleyen bir yandan doldurma seçeneğine sahiptir. Bölmenin altta hava tahrikli bir sistemi vardır ve 1.2ohm bobin direncine sahiptir. Bir pakette 2 adet.

Parametreler
E-likit Kapasitesi: 2ml

Direnç: 1.2ohm

Miktar: 2 adet / paket

Fit için: VEIIK Airo Pod Kiti

VEIIK Airo Yedek Pod Kartuşu 2ml (2 adet / paket) ile birlikte gelir
1 * VEIIK Airo Pod Kartuşu 2ml 2 adet
· Yorumlar
Kaya 22/10/2020
Bu fiyat artislari sigaraya geri dondurecek daha dun 100 tl idi

CEVAP:
Merhaba, dolar kuruna endeksli olduğundan ürünler fiyatlar dolar kurunun durumuna göre değişiklik gösterebiliyor efendim.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim